Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Sağlık

Şimdiye Kadar 2 Bin Siperlik Maske Dağıttılar

Sungurlu Belediye Başkanlığının sponsorluğunda öğretmen Muhammed Gülmez tarafından evinde üretilen siperlik maskeler, sağlık çalışanlarına ulaştırılmaya devam ediyor.

Üretime başlanılan tarihten itibaren şu ana kadar toplamda 2 bin maske dağıtımı gerçekleştirilirken, yapılan açıklamada, ”Sungurlu Belediyesi olarak, sadece ilçemizdeki sağlıkçılarımızın değil, tüm Çorum sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılayarak, her yerde ihtiyacı gidermeye çalışıyoruz” dendi.

Teslimat yapılan kurumlar ise şu şekilde açıklandı; “Sungurlu Devlet Hastanesi, Sungurlu Tüm ASM’leri, Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Çorum Hitit Erol Olçok Eğitim Araştırma Hastanesi, Çorum 8 tane tüm 112 Acil, Çorum Göğüs Hastanesi, Çorum Özel Diyaliz, Alaca Devlet Hastanesi, İskilip Devlet Hastanesi, Kargı Devlet Hastanesi, Mecitözü Devlet Hastanesi, Ortaköy Devlet Hastanesi, Çorum merkez ve ilçelerinde çeşitli ASM’lerden oluşmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

İlgili İçerikler

Tarım ve Orman Bakanlığı, 69 Firmayı İfşa Etti

Safa Özhazinedar

Dezenfekte Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Safa Özhazinedar

Uzmanlar Uyardı: Yıkanabilir Siyah Maskeler Virüsü Önlemiyor

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Sürücülere Maske ve Broşür Dağıtıldı

Safa Özhazinedar

YENİ KORONA VİRÜS KARARLARI

Safa Özhazinedar

İş Adamının Bağışladığı MR Cihazı Hizmete Girdi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar