Sponsor

Havaların soğumasıyla bir araya gelmeye başlayan binlerce sığırcık kuşu, uzaktan seyredenlere harika bir gösteri sunuyor. Sungurlu’da bir araya gelen binlerce sığırcığın gökyüzünde sergiledikleri kareografi yoldan geçenlerin yoğun ilgisini çekiyor.

Kış aylarında açık arazi, tarlalık ve sazlık alanlarda bir araya gelen binlerce sığırcık kuşları yem aramak için bir arada hareket ediyor.

Sponsor

Aynı zamanda bu toplu uçuşları sayesinde yırtıcı kuşlarında odaklanmasını zorlaştırarak av olmaktan kurtulan sığırcıklar, meraklı bakışlar arasında gökyüzünde adeta dans ediyor.

Havaların soğumasıyla bir araya gelmeye başlayan binlerce sığırcık kuşu, uzaktan seyredenlere harika bir gösteri sunuyor. | Sungurlu Haberleri
Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikSUNGURLU KOLAY KAZANDI : 7-0
Sonraki İçerikTAKSİYİ GASP EDEN ŞAHIS YAKALANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz