ŞİDDETLİ RÜZGAR VE FIRTINA UYARISI

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bölge genelinde şiddetli rüzgar ve fırtına beklendiğini duyurdu.

Sponsor

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bölge genelinde şiddetli rüzgar ve fırtına beklendiğini duyurdu.

Rüzgarların; yarın öğleden sonra Batı Karadeniz’de zamanla tüm Karadeniz Bölgesinde güneyli yönlerden fırtına ve yer yer kuvvetli fırtına, yüksek kesimlerde tam fırtına olarak esmesi bekleniyor.

Meteoloji Genel Müdürlüğü vatandaşları çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba ve doğalgaz zehirlenmesi gibi tehlikelere karşı tedbirli olunması konusunda uyardı. Ayrıca ulaşımda da aksamalar yaşanabileceği belirtildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bölge genelinde şiddetli rüzgar ve fırtına beklendiğini duyurdu. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikKIZILAY’IN BAŞARILI ESKİ ŞUBE BAŞKANI ELVAN KÜÇÜKEVCİLİOĞLU HAYATINI KAYBETTİ
Sonraki İçerikDÖRT BÜYÜK MARKETİN FİYAT OYUNU DEŞİFRE OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz