Sezen; Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Kulüp Başkanı Bahri Sezen, bugün yerel bir gazetenin internet sitesinde yayınlanan voleybolcuların paralarının ödenmediğine dair haber ile ilgili bir açıklama yaptı. Malum gazetenin sporcu yakınına dayandırdığı haber tamamen iftira, karalama ve çamur at izi kalsın haberidir diyen Sezen, “Bizim sporcularımızın hepsi gününde maaşlarını almıştır. Bir kuruş bile maaş alacakları yoktur. Bizim prensibimizde budur. Bizden alacağı olduğunu iddia eden ve bu iddiasını ispatlamayan münferittir” dedi.
Bilindiği üzere belediyemizin ve takımımızın hiç bir başarısı bu malum gazete tarafından haber yapılmamaktadır diyen Sezen, “Kulübümüz bölgede üstün başarı elde etmiştir. Bu başarıyı yıpratmaya çalışan kurum, sporcu ve yakını hakkında, kulübümüze karşı yalan ve iftirayla haber yapılmasından dolayı yasal hakkımızı sonuna kadar kullanacağımızı bildiririz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik23 Bilim Fuarının İlki Gerçekleştirildi
Sonraki İçerikBAŞBAKAN YILDIRIM’DAN BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz