-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemSEYFİ ERAYHAN MAZBATASINI ALDI

SEYFİ ERAYHAN MAZBATASINI ALDI

- Google Reklamı -

19 Şubat Pazar günü yapılan kongrede, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı seçilen Erayhan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sungurlu Adalet Sarayı’na giderek mazbatasını aldı.

Mazbatasını alan Başkan Erayhan, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindekilerle birlikte Ziraat Odası’na giderek yapılan duanın ardından koltuğuna oturdu.

Erayhan yaptığı açıklamada, “Bu göreve layık olmak için elimizden geleni yapacağız . Bizim için dün dünde kalmıştır. Beyaz bir sayfa açacağız, geçmiş bizi ilgilendirmez, biz geleceğe bakacağız. İnşallah Ziraat Odamızı hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız, çiftçilerimizin istekleri doğrultusunda ve kanun çerçevesinde. Arkadaşlar bizim için kanun ve tüzüklerimiz çok önemlidir. Biz kanun dışı hiçbir işlem yapmayız. Çiftçinin yararına olan her şeyde de çiftçilerimizin isteklerini karşılamaya çalışacağız. Köylümüzü seviyoruz, ben köylü çocuğuyum. İçinizden biriyim, çiftçi çocuğuyum. Burası çiftçinin kendi öz odasıdır, kimsenin malı değildir. Allah mahcup etmesin, Allah utandırmasın. Hiçbir ayrım yapmadan, tüm Sungurlumuza, çiftçilerimize, köylerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun.” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu