SEVGİSUN ANKARA FUARINDA

Sponsor

Türkiye Kooperatifler Fuarı Ankara’da açıldı. ATO Congresium’da düzenlenen fuara yurt içi ve dışından kooperatifler katılıyor.
Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği ve 05-08 Aralık 2019 tarihleri arasında açık kalacak olan fuara katılan ziyaretçiler arasında, Eski Kontrolör ve Kooperatifler Dairesi Başkanı, Ticaret Bakanlığı Başmüfettişi hemşehrimiz Yusuf Üstün’de, Sevgisun Unlu Mamulleri standını ziyaret ederek, yönetim kurulu başkanı Havva Özata ile bilgi alışverişinde bulundu.

Türkiye Kooperatifler Fuarı Ankara’da açıldı. ATO Congresium'da düzenlenen fuara yurt içi ve dışından kooperatifler katılıyor.

Rusya, Brezilya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya’dan kooperatif birliklerinin de katıldığı fuarda açılış konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, stantları gezerek ürünler hakkında bilgi aldılar. Fuar boyunca çok sayıda panel, söyleşi ve eğitim çalışmaları yapılacak.

Sponsor
Önceki İçerikKeyvan Veteriner Kliniği Hizmete Başladı
Sonraki İçerikMehmetçik 50 Kilo Yükle Operasyon Yolunda
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz