Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

– Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz…

Atatürk Anıtı önünde yapılan tören bayrakların yarıya inmesi ve çelenk sunumu ile başladı. Saat 09.05’de sirenlerin çalması ile anıt önünde 2 dakikalık saygı duruşu ile devam etti.

- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber- Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz... » Sungurlu Haber

Saatler 09.05’i gösterdiğinde sirenlerin çalması ile birlikte adeta Sungurlu’da hayat durdu. Anıt önündeki Saygı duruşu devam ederken cadde ve sokaklarda da vatandaşlar saygı duruşunda bulundu. Araçlar kornaları ile siren seslerine eşlik ettiler. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunması ile devam eden programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Garnizon Komutan vekili Astgm. Eyüp Bayraktar yaptı. Şiirlerin okunmasıyla devam eden program, öğrencilerin hazırladığı şiirler, Atatürk’ün anıları ve Atatürk ile ilgili devlet büyüklerin söylediği sözlerle sona erdi.
Programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Garnizon Komutan vekili Astgm. Eyüp Bayraktar, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlgili İçerikler

Gazetecilerimiz objektif ve doğru haber yapması demokrasimiz açısından da önemlidir"

Safa Özhazinedar

Meclis Üyelerinden Başkan Günay’a Ziyaret

Safa Özhazinedar

Şahiner’den, Anneler Günü Mesajı

Safa Özhazinedar

Bahri Sezen’in Acı Günü

Safa Özhazinedar

Bu Kez Kendi Oğlunun Nikahını Kıydı!

Safa Özhazinedar

BU YOLDA DAHA KAÇ CAN YANACAK?

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar