Şehit ve Gaziler Derneğini Ziyaret Ettiler

Sponsor

Atatürk Anıtı’nda düzenlenen programın ardından İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Belediye Başkan Adayları, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve daire amirleri Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağıröz, Şehit ve Gazi aileleri hazır bulundu.

Sponsor
Önceki İçerik“Destanlar yazan kahramanlarımız, canlarını seve seve feda etmiş; verdikleri mücadelelerle tüm dünyaya örnek olmuşlardır”
Sonraki İçerik“Şanlı tarihimizdeki kahramanlık destanlarından biri de Çanakkale Zaferi’dir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz