Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Kütüphanesi

Sponsor

9 Haziran 2017 tarihinde Batmanın Kozluk ilçesinde PKK terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçının emanetini geleceğe taşıyor, adını kuracağımız kütüphanede yaşatıyoruz.

Bolu Dodurga Abdi Sin İlk ve Ortaokulunda açacağımız Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Kütüphanesi için 7-14 yaş grubu kitaplar topluyoruz.
“Fazla kitabın var mı?” sloganıyla çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyoruz.Elinizde bulunan eski kitaplarınızı bağışlayabilir veya yeni kitaplar alarak projemize destek verebilirsiniz.Bir kitap iki kitap demeden bizimle paylaşacağınız her kitap geleceğimizi aydınlatacak bir ışık kaynağı, tıpkı bir deniz feneri gibi bir yol gösterici olacaktır.İletişim numaraları afişte mevcuttur.Şimdiden destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
#ŞehitÖğretmenŞenayAybükeYalçınKütüphanesi

Sponsor
Önceki İçerikİhtiyaç Sahipleri Yararına Kermes Düzenleniyor
Sonraki İçerikŞehit Aybüke Yalçın Sanat Merkezi Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz