Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Finalde

Sponsor

2019-2020 okul sporları faaliyet programında yer alan Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği maçlarına Sungurlu’yu temsil eden Şehit Ali Alıtkan İmam Hatip Lisesi Voleybol Takımı, gruptan çıkıp yarı final maçında da Başöğretmen Anadolu Lisesi’ ni yenerek adını finale yazdırdı.

Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Finalde

Şehit Ali Alıtkan İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve takım antrenörü olan Gülistan KOŞULAN açıklamasında; “Takımımız 25.12.2019 Çarşamba günü, saat 15.00′ da geçen yılın şampiyonu Eti Lisesi ile şampiyonluk maçına çıkacaktır. Emeklerinden ve güzel başarılarından dolayı takımımızı kutluyor final maçında başarılar diliyoruz. Çorum’a Ulaşım için bizlere araç imkanı sağlayan ve bu güzel ortamı yaratan Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kadir ŞAHİNOĞLU’ na, Okul Müdürümüz Kerim MANDIRALIOĞLU’ na, ulaşımda bizleri sağ salim maçlara götürüp getiren milli eğitim personeli Fatih ŞAHİN’e teşekkür ederiz. ” dedi.

Sponsor

Takım oyuncuları:

Mahmut ALCILI,
Ahmet Kaan KARAÇİL,
Enes AKTEPELİ,
Hamdi NARKUZ,
Ali Eren TOPRAKÇI,
Enes Salih DERYAHANOĞLU,
Haydar ÇALHAN,
Nazlım BEZEYİŞ.

Öğretmenler: Gülistan KOŞULAN, Fırat ARSLAN.

Sponsor
Önceki İçerikPark Yasağı Kuralı İhlali Yapanların Dikkatine!
Sonraki İçerikBayanlar Bölgesel Ligde 3. Olduk
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz