ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

Sponsor

Sungurlu Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl dönümü ve Şehitler Haftası münasebetiyle, ilçemizde bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatıyla Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce, Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl dönümü ve Şehitler Haftası münasebetiyle ilçe merkezinde yaşayan şehit ailelerini ziyaret etti.

Başkan Abdulkadir Şahiner’in selamlarını ve minnetlerini ileten başkan yardımcıları, şehit aileleri ile hasbihal ederek taleplerini dinledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇALINAN ALTINLAR MEZARLIKTAN ÇIKTI
Sonraki İçerikİLBARS VE YALDIRAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU, ÖRTÜCÜ 3. OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz