Şehit Ailelerini Ücretsiz Taşıyacak

Sponsor

Çorum Metro Turizm işletmecisi İlhan Bayav örnek bir davranışa imza atarak şehit ailelerini ve gazileri Çorum’dan giden hatlarda Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz taşıyacaklarını açıkladı.
Çorum Metro Turizm işletmecisi İlhan Bayav; ”Ülkemizin dirliği ve birliği için canlarını hiç tereddüt dahi etmeden veren aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak azdır. Onların bize bıraktığı emanetleri olan şehit ailelerini ve gazilerimizi millet olarak başımızın üstünde tutmak bizler için bir onurdur. Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize gereken hassasiyeti gösteriyor. Gerekli yasal hakları sonuna kadar elbette ki veriyor. Bu güzelim ülkemizin bir ferdi olarak bizlerinde şehit aileleri ve gazilerimizi özel hissettirmek gibi bir görevi olmalıdır. Hepimiz elimizden geldiğince maddi manevi onların yanında olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle bizde Çorum Metro Turizm olarak şehit ailelerini Çorum’dan giden hatlarda ücretsiz taşıma kararı aldık. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz Türkiye’nin neresine seyahat etmek isterlerse istesinler Çorum’dan giden hatlarda Mart ayı sonuna kadar biz ücretsiz olarak taşıyacağız” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikUslu, ‘2018 Yılı Tarım Destekleri Belli Oldu’
Sonraki İçerikKaraoğlu ve Grubu Güven Tazeledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz