ŞEHİT AİLELERİNDEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ’E ZİYARET

Sponsor

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği yönetimi Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş’ü ziyaret etti.
Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Seyfi Keyvanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Fatih Görmüş’ü makamında ziyaret etti.

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Seyfi Keyvanoğlu ziyarette derneğin çalışmaları hakkında Kaymakam Görmüş’e bilgi verirken, Kaymakam Görmüş’e derneğin plaketini takdim etti. Keyvanoğlu, “İlgi ve alakalarından dolayı şahsım ve Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği adına sonsuz teşekkürler ederim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Görmüş, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Seyfi Keyvanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖĞRENCİLER OKUL BAHÇESİNİ AĞAÇLANDIRDI
Sonraki İçerikSUNGURLU ADLİYESİNDE 300 FİDAN DAĞITILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz