Şehit Ailelerinden Kanat’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sponsor

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sungurlu Sosyal Güvenlik Merkezi’nde işe başlayan Bayram Kanat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Seyfi Keyvanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce Sungurlu Sosyal Güvenlik Merkezi’nde işe başlayan yönetim kurulu üyesi Bayram Kanat’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sungurlu Sosyal Güvenlik Merkezi’nde işe başlayan Bayram Kanat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. | Sungurlu Haber

Bayram Kanat’ta Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Seyfi Keyvanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ
Sonraki İçerikSUNGURLU’YA 1 UZMAN, 3 PRATİSYEN HEKİM ATAMASI YAPILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz