Şehit Ailelerinden Başkan Şahiner’e Teşekkür

şehit orhan yazdıç şehitlik teşekkür sungurlu belediye
Sponsor

Şehit Yasin Keyvanoğlu’nun babası Seyfi Keyvanoğlu ve Şehit Orhan Yazdıç’ın kardeşi Doğan Yazdıç, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ederek; Karşıyaka mezarlığında bulunan şehitlikte yapılan bakım onarım ve çevre düzenleme çalışmaları için teşekkür etti.

Başkan Şahiner, Keyvanoğlu ve Yazdıç’a ziyaretleri için teşekkür ederken, vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize rahmet diledi.Şahiner, ”Bizler şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Kabirlerinin bakımı, peyzajı, çevre düzenlemesi yıllardır tarafımızca yapılıyor. Şehit ailelerimizin her zaman yanlarında olmaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki onlar bize şehitlerimizin emaneti. Bu vatan uğruna evlatlarını şehit veren anne babalarımızdan da Allah razı olsun, canlarını feda eden evlatlarımızdan da. Ne yapsak ne kadar çaba göstersek haklarını ödeyemeyiz.”

Sponsor
Önceki İçerikSepetci, Öğrencilerle Bayrak Törenine Katıldı
Sonraki İçerikŞerafettin Tuncay Vefat Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz