Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinden Kaymakam Görmüş’e Ziyaret

Sponsor

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağıröz ve Yönetim Kurulu üyeleri Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş’ü makamında ziyaret ettiler.

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağıröz, “Sungurlu ilçemiz de göreve başlayan Kaymakamız Fatih Görmüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dileklerinde bulunduk” dedi. Devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade eden Kaymakamı Fatih Görmüş, “Şehitlerimize ve gazilerimize şükran ve minnet borçluyuz. Sizlerin ziyaretinizden çok mutlu olduk bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerik2. El Cep Telefonu ve Tablet Satışında ‘Garanti’ Dönemi Başlıyor
Sonraki İçerikİki Otomobil Çarpıştı: 1’i Ağır 5 Kişi Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz