Şehir stadyumuna 4 odalı soyunma odaları yapılacak

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan yeni yapılan şehir stadyumunda ki çalışmaları yerinde inceledi.
İlçe Şehir Stadyumuna içinde banyo, lavabo ve güneş enerji sistemi bulunan 4 odalı soyunma odaları yapılacağını ifade eden Özkan, “Şehir Stadyuma daha modern ve daha kullanışlı soyunma odaları yapılacaktır” dedi.

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan yeni yapılan şehir stadyumunda ki çalışmaları yerinde inceledi. | Sungurlu Haber
Mevcut 500 kişilik tribüne ek olarak 800 kişilik tribün yapımının çalışması başladığını belirten Özkan, çalışmaların yakın takipçisi olacaklarını ve kısa sürede tamamlanacağı söyledi.
İlçe Başkanı Özkan, yeni yapılan şehir stadyum ilçemizin temsili olduğunu ifade ederek, “Her yapılan işin stadyumuza yakışır bir iş olacağını ve çalışmaların yakından takipçisi olup, hiç bir işin aksatılmaması için incelemelerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTraktörler Çarpıştı : 3 Yaralı
Sonraki İçerikBayanlar Sinop’u gezdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz