SEBZE PAZARI PERŞEMBE VE PAZARTESİ GÜNÜ KURULACAK

Sponsor

Sungurlu’da daha önce Perşembe ve Cumartesi kurulan sebze pazarının ikinci bir emre kadar Perşembe ve Pazartesi kurulacağı öğrenildi.

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Cumartesi günü kurulan Kapalı Sebze Pazarı bu hafta Cuma günü kurulmuştu. Sungurlu İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi son aldığı kararla; Perşembe günü kurulan sebze pazarı yine Perşembe günü yerinde kurulacağı, Cumartesi günü kurulan Kapalı Sebze Pazarının ise Pazartesi günü aynı yerde kurulacağı kararlaştırıldı.

Sponsor
Önceki İçerikÖZGÜR AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Sonraki İçerikSUNGURLULU SES SANATÇISI KORONAYA YENİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz