Sayısal Loto’da 2 Milyon TL Sungurlu’ya Çıktı

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin ederek 2 Milyon 279 Bin 695 TL 50 Kr. ikramiye kazanan Sungurlulu talihli henüz ortaya çıkmadı.

Abone Ol

Sayısal Loto’nun 12 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen çekilişindeki ‘4,9, 14, 17, 26 ve 30’ rakamlarını doğru tahmin eden talihli Sungurlu’da günün konusu oldu. İkramiyenin Sungurlu’ya çıkmasının ardından vatandaşlar, ilçede 3 adet olan Sayısal Loto bayilerine giderek şanslarını denedi.

Dünden beri meraklı vatandaşların, telefonla arayarak talihlinin kim olduğunu öğrenmek istediklerini belirten bayiler, kuponun kendi bayilerinden oynanıp oynanmadığını henüz kesinleşmediğini, kendilerinin de talihliyi çok merak ettiklerini söyledi.
Çekiliş bittiği andan itibaren, Sungurluları merak sardığını söyleyen bayiler, “Herkes onu merak ediyor. Acaba kim diye. Herkes birbirine şaka yapıyor ve birbirinden şüpheleniyor. Gerçek talihli ortaya çıkıncaya kadar hepimiz merak içinde bekleyeceğiz” diye konuştular.

Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin ederek 2 Milyon 279 Bin 695 TL 50 Kr. ikramiye kazanan Sungurlulu talihli henüz ortaya çıkmadı. | Sungurlu Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz