Sayısal Loto’da 2 Milyon TL Sungurlu’ya Çıktı

Sponsor

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin ederek 2 Milyon 279 Bin 695 TL 50 Kr. ikramiye kazanan Sungurlulu talihli henüz ortaya çıkmadı.

Sayısal Loto’nun 12 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen çekilişindeki ‘4,9, 14, 17, 26 ve 30’ rakamlarını doğru tahmin eden talihli Sungurlu’da günün konusu oldu. İkramiyenin Sungurlu’ya çıkmasının ardından vatandaşlar, ilçede 3 adet olan Sayısal Loto bayilerine giderek şanslarını denedi.

Dünden beri meraklı vatandaşların, telefonla arayarak talihlinin kim olduğunu öğrenmek istediklerini belirten bayiler, kuponun kendi bayilerinden oynanıp oynanmadığını henüz kesinleşmediğini, kendilerinin de talihliyi çok merak ettiklerini söyledi.
Çekiliş bittiği andan itibaren, Sungurluları merak sardığını söyleyen bayiler, “Herkes onu merak ediyor. Acaba kim diye. Herkes birbirine şaka yapıyor ve birbirinden şüpheleniyor. Gerçek talihli ortaya çıkıncaya kadar hepimiz merak içinde bekleyeceğiz” diye konuştular.

Sponsor
Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin ederek 2 Milyon 279 Bin 695 TL 50 Kr. ikramiye kazanan Sungurlulu talihli henüz ortaya çıkmadı. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikİYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Sonraki İçerikRMZ ÇİÇEKÇİLİK 14 ŞUBAT’A HAZIR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz