Savcı Mehmet Selim Kiraz için Mevlit Okutuldu

Sponsor

3 yıl önce İstanbul Adliyesi’nde uğradığı saldırı sonrası şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Sungurlu Adliyesi tarafından mevlit okutuldu.

Hacettepe Cami’nde Cuma namazı öncesinde okunan mevlide Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz, Cumhuriyet Savcıları, Hakimler, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Denetimli Serbestlik Müdürü Vedat Gülşen, İlçe Tarım Müdürü Hicabi Berişbek, İlçe Spor Müdürü Halil Yurt, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, İyi Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İsmail Şahin, adliye personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Müftüsü İbrahim Köksal tarafından Şehit Mehmet Selim Kiraz ve tüm şehitler için dua edildi. Cami çıkışında vatandaşlarla helva dağıtıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Toprak Birikintisine Çarptı : 3 Yaralı
Sonraki İçerikŞehit Savcı Kiraz’ın Adı Sungurlu Adliyesinde Yaşatılacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz