Sarıyerli Aday Adaylığını Açıkladı

Sponsor

Ak Parti ilçe binasında düzenlenen aday adaylık toplantısına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları başkanı Hamide Uzun, Gençlik Kolları başkanı Rıfat Sarıyerli, Belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Muğla İl Müdürü hemşehrimiz İlyas Sarıyerli görevinden istifa ederek Ak Parti'den Sungurlu Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı.  | Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, toplantıda yaptığı konuşmada, “Belediye başkan aday adaylığı başvurumuz dün itibari ile sona erdi. Son başvuruyu Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Muğla İl Müdürümüz İlyas Sarıyerli yaptı. Bu yaptığımız toplantımız da son toplantımız olacaktır. İlyas Sarıyerli müdürümüze başarılar diliyoruz” dedi.
Sungurlu Belediye Başkan aday adayı İlyas Sarıyerli, “Aday adaylık yarışında bende varım dedim. Cumhurbaşkanımızın liderliği yaptığı bir şahin gibi kartal gibi dünyanın dört bir yanında günde 2-4 saat uyku ile mücadele eden Cumhurbaşkanımızın partisi çatısı altında durmak onur ve şeref duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

Sponsor

Bu şeref gerçekten hepimize yeter diyen Sarıyerli, “En ileri noktaya kadar, Bosna’da, Kosova’da, Somali’de nerede bir Müslüman varsa “Ta yanar ciğerim” dediği gibi şairin, ciğerimiz yanarcasına başarılı olmak için nasıl ki mücadele ediyorsa bizler içinde gerçekten bu mücadele hep birlikte kol kola bir elzemdir. Bu hareket sıradan bir hareket değil, başarılı olmaya mecburuz. Ak Parti çatısı altında olduğumuz için bu amaç için bir aradayız çalışmaktayız ve gayret göstermekteyiz. Daha önceki yaptığımız görevlerde temel motivasyon kaynağımız rahmetli devlet büyüğümüz Erbakan hocamızın “İman varsa imkanda vardır” anlayışı ile hareket etmemizdi. Aziz milletimize hizmet etmenin ne kadar önemli bir görev olduğu bilinci ile yetiştik. Bu göreve talibiz, Cumhurbaşkanımız ben buradan ilan ediyorum ki nasıl ki hangi arkadaşım olursa olsun, Cumhurbaşkanımız hangisi tevdi ederse, aynı milletvekilliği adaylığımda olduğu gibi ne görev verilirse yapacağız. Hiç bir arkadaşımızı ötekileştirme gibi öteleme gibi kaşımızı eğme gibi bir lüksümüz olamaz. İlçemizde Ak parti bayrağımızı Allah’ın izni ile belediyemize dikeceğiz inşallah” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikTürkiye Karadeniz’de Doğalgaz Kaynağı Buldu
Sonraki İçerikÖzdemir, “Bu Takım Ligde Kalacak”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz