“SANDIKTA YAPAMADIKLARINI, YARGIYA BASKIYLA YAPACAKLARINI SANIYORLAR”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner;Sungurlu Ticaret Odası mahkeme süreci ve Sungurlu Belediyesine yapılan müfettiş denetimleriyle ilgili bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sandıkta yapamadıklarını, yargıya baskı yaparak yapacaklarını sanıyorlar” diye konuştu.

Abone Ol

Sungurlu ve şahsım üzerine dönen oyunlara, iftiralara Sungurlu halkı gerekli cevabı verdi diyen Başkan Şahiner, “Yargı ve yasalar herkese lazım ama bu hukuksuzluğu yapanların da yanına kar kalmayacağını bilmelerini istiyorum. Hesap günü geldiğinde bunu yapanlardan hesap sorulacaktır” dedi.

“ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM OLACAK”

Biz yasalara saygılı bireyleriz diyen Başkan Şahiner, “47 defa Sungurlu Belediyesine müfettiş göndererek Türkiye rekoru kırdılar ama hiçbir şey bulamadılar. Bulamadıkça kudurdular ve her defasında farklı yollara başvurdular. Şimdi de 20 yıl yaptığım Ticaret Odası Başkanlığım süresini inceliyorlar ve yargıya baskı yaparak, sandıkta yapamadıklarını yapacaklarını sanıyorlar. Biz bunlara sadece gülüp geçiyoruz” diye konuştu.
Yargının bu baskılara boyun eğmemesi gerekiyor diyen Başkan Şahiner, “Eden bulur. Adalet ise bir gün herkese lazım olur. Sandıkta nasıl kursağınızda kaldıysa, şimdide kursağınızda kalacaktır” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz