SANAYİYE ORTAK ATM KONULDU

Sponsor

Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu ve oda yönetiminin girişimleri neticesinde, Sanayi Sitesi Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği yanına kurulan ortak bankamatik faaliyete geçti.

Başkan Vargeloğlu, “Süreçte bizlere her daim desteğini esirgemeyen sayın Bakan yardımcımız Muhsin Dere’ye, Halk Bankası müdürü Engin Eker’e ve yer tahsisinde ilgisinden dolayı Ali Tuncay’a çok teşekkür ederim. Sungurlu ve Sanayimize hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikLÜTFEN FİTRE VE ZEKATLARINIZI, 3 AYLIK ALP BEBEĞE VERİN !
Sonraki İçerikSun-Ka’dan Geleneksel İftar Yemeği
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz