ŞAMPİYON SUNGURLU BELDİYESPOR

Sponsor

2019-2020 Genç Erkekler Çorum İl Birinciliği maçlarının tamamını kazanan Sungurlu Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti.

Genç Erkekler Çorum İl Birinciliği müsabakaları Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda yapıldı. Oynadığı tüm karşılaşmaları kazanan ve son maçta Çorum Belediye 3-0 mağlup eden Sungurlu Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti.
Türkiye gruplarında Çorum’u temsil etme hakkını elde eden Sungurlu Belediyespor baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Kendi yetiştirdiğimiz bu gençlerimizle bir tarih yazdık ve Çorum saltanatını yıktık. Gençlerimizle şampiyon olduk. Bizleri desteklemeye gelen seyircilerimize ve bizlere güvenerek destek veren Belediye Başkanımıza ve kulüp başkanımıza bu şampiyonluğu armağan ediyoruz” dedi.

2019-2020 Genç Erkekler Çorum İl Birinciliği maçlarının tamamını kazanan Sungurlu Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikHAYDİ SUNGURLU MAÇA
Sonraki İçerikYENİ BAŞKAN İSMAİL POZAN OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz