Salman Köyü Yeraltı Sulama Projesine Başlanılacak

Sponsor

Sungurlu Bürokrat ve İşadamları Derneği Başkanı hemşehrimiz Ali Osman Kıyak, Salman Köyü Yeraltı sulama Projesinin neticelendirildiğini söyledi.  | Sungurlu Haber

Kıyak yaptığı açıklamada, “Sungurlu ilçemiz -Salman Köyümüzün yeraltı suyu sulama projesini yakın takibimizle neticelendirdik. İsteğimizi kırmayarak, Projeyi onaylayan, çok değerli Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli başta olmak üzere Bakan yardımcılarımız Mustafa Aksu, Akif Özkaldı, Hadi Tunç ve DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’a ve emeği geçenlere köy halkımız adına teşekkürlerimi arz ederim. Proje ile 110 hektar arazi sulanacak ve iki hafta içinde proje ihale edilerek, yapımına başlanacaktır. Hayırlı, bereketli olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikYolda Kalan Aile El Sallayarak Helikopterden Yardım İstedi
Sonraki İçerikŞahin; ” Yaptığımız Her İşte Önce Çocuklarımızı Düşünmeye Devam Edeceğiz. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz