-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemSalman Köyü Terfi Binasının Borcu Ödendi

Salman Köyü Terfi Binasının Borcu Ödendi

- Google Reklamı -

– Şahiner, ” Ramazan ayında Sungurlu’yu cezalandırmaya kalkanları Allah’a havale ediyorum”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, elektrik borcundan dolayı kesilen Salman Köyü terfi binasının elektrik borcunun ödendiğini söyledi. Şahiner, “Ramazan ayında Sungurlu’yu cezalandırmaya kalkanları Allah’a havale ediyorum” dedi.
Salman Köyü’nde bulunan Sungurlu’nun su ihtiyacının karşılandığı pompaların bulunduğu terfi binasının elektriği kesilmiş, Mübarek Ramazan ayında Sungurlu’da yaşayan 32 bin kişi susuz kalma tehlikesiyle karşı karşıya bırakılmıştı.
5 gündür kesik olan Salman Köyü terfi binasının borcunun ödendiğini açıklayan Başkan Şahiner, “Kendi belediyelerine yapmadıklarını şu mübarek günde muhalefet belediyelerine yapıyorlar. Bu konuda hiç bir yetkili azını dahi açmadı. Şimdi buradan soruyorum. Bu durum Bir AKP’li bir belediyeye yapılsaydı yine sessiz kalırlar mıydı?
Korkuda bir yere kadar, bu devran bir gün dönecek diyen Başkan Şahiner, “Bu süreçte bizlerin yanında olan ve desteklerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, ilçemiz ve şehir dışında yaşayan tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarken, bu konuda hiç bir açıklama yapmayan Sivil Toplum Kuruluşları ve yetkilileri de kınıyor, Allah’a havale ediyorum” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5023
EUR
28,8237
GBP
33,1675
RUB
0,2775
CNY
3,8210
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu