Salman Köyü Terfi Binasının Borcu Ödendi

Sponsor

– Şahiner, ” Ramazan ayında Sungurlu’yu cezalandırmaya kalkanları Allah’a havale ediyorum”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, elektrik borcundan dolayı kesilen Salman Köyü terfi binasının elektrik borcunun ödendiğini söyledi. Şahiner, “Ramazan ayında Sungurlu’yu cezalandırmaya kalkanları Allah’a havale ediyorum” dedi.
Salman Köyü’nde bulunan Sungurlu’nun su ihtiyacının karşılandığı pompaların bulunduğu terfi binasının elektriği kesilmiş, Mübarek Ramazan ayında Sungurlu’da yaşayan 32 bin kişi susuz kalma tehlikesiyle karşı karşıya bırakılmıştı.
5 gündür kesik olan Salman Köyü terfi binasının borcunun ödendiğini açıklayan Başkan Şahiner, “Kendi belediyelerine yapmadıklarını şu mübarek günde muhalefet belediyelerine yapıyorlar. Bu konuda hiç bir yetkili azını dahi açmadı. Şimdi buradan soruyorum. Bu durum Bir AKP’li bir belediyeye yapılsaydı yine sessiz kalırlar mıydı?
Korkuda bir yere kadar, bu devran bir gün dönecek diyen Başkan Şahiner, “Bu süreçte bizlerin yanında olan ve desteklerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, ilçemiz ve şehir dışında yaşayan tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarken, bu konuda hiç bir açıklama yapmayan Sivil Toplum Kuruluşları ve yetkilileri de kınıyor, Allah’a havale ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSağanak Yağış Uyarısı
Sonraki İçerikUnutulan Sokak Oyunlarını Oynadılar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz