Çorum Milletvekili Salim Uslu TBMM Genel Kurulinda Söz Aldı

Sponsor

Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda söz alarak;
“Sayın Başkan,
Dün Alaca ilçemizde on binlerin katılımıyla Afrin şehidimiz Halil İbrahim Aygül’ü ebediyete uğurladık. Çorum bir kez daha ezanına, bayrağına, vatanına, devletine nasıl sahip çıktığını göstermiştir. Şehadete ulaşmış bütün evlatlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.
Enerji hatlarının gönüllü bekçiliğine ve taşeronluğuna soyunan terör örgütleri ve terör seviciler ülkemizin egemenliğine karşı olan, bağımsızlığına halel getirmek isteyen, ülkemize diz çöktürmek isteyen herkesin heveslerini kursaklarında bırakarak dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtaracak, bölgeye ve bölge insanına huzur ve barış götüreceğiz.
Sayın Başkanım,
Teröre karşı olduğu hâlde terörden beslenenler de iki yüzlülükleri ile baş başa kalmış olacaklardır. Ayrıca Dodurgalı hemşehrimiz Hakan Kayacı Zeytin Dalı Operasyonu’nda yaralanmış, Antakya’da tedavi görmektedir. Kendisine de acil şifalar diliyorum tüm gazilerimizle birlikte” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikHumble Bundle’da Rockstar Oyunları 1 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Satılıyor!
Sonraki İçerikTSM’den İlçe Milli Eğitim Personeline Seminer Verildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz