Şahinoğlu, Anaokulu Öğrencileriyle Yakından İlgilendi

Sponsor

Minik öğrencilerle neşeli zaman geçiren Şahinoğlu, öğrencilerin yaptıkları etkinliklerine katıldı. Şahinoğlu, Okul öncesi eğitimin, ilköğretimimin temelini oluşturduğunu söyledi.

Okul öncesi eğitimin çocukların gelişimine büyük katkı sağladığını belirten Şahinoğlu , ailelerin bu konuya önem vermesini anaokulu çağına gelen her çocuğun anaokuluna gönderilmesi gerektiğini vurguladı.
Şahinoğlu, Anaokullarında incelemelerde bulunarak okulun fiziki ortamı ve yapılan çalışmalar ile ilgili okul idarecilerinden bilgi aldı.

Sponsor
Önceki İçerikBu Sene Kendi Sporcularımızla Katılıyoruz
Sonraki İçerikBelediye Caddesi’nde Sona Yaklaşıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz