ŞAHİN’İN TEPKİLERİ SONUÇ VERMEYE BAŞLADI

Sponsor

Şahin; “Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam edeceğim”

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin’in gündeme getirdiği sorunlar çözülmeye başladı.

DSİ ekipleri Sungurlu’ya gelerek dereleri temizliyor. İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, her platformda Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam ediyor. Sungurlu’da ki derelerin biran önce ıslah edilmesi gerektiğini söyleyen Ercan Şahin, olası bir yağışta derelerin taşarak can ve mal kaybına neden olacağını söyleyerek yetkilileri göreve davet etmişti. Bugün Sungurlu’ya gelen DSİ ekipleri, iş makinaları ile dereleri temizleme çalışmasına başladı. Vatandaş Meteoroloji’nin uyarılarında ve her hava kapandığında korkuyla yaşıyordu diyen Şahin, “Temizlik çalışmaları bugün itibariyle başlamış. Darısı ıslah çalışmalarının başlamasına. Sesimizi duyan yetkililere teşekkür ederim” dedi.

Sponsor

ASAYİŞ KÖYÜNÜN SU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Ercan Şahin, ‘Yarım Asırlık Su Sorunu’ başlığıyla ulusal basına da haber konusu olan Asayiş Köyü’nde de sevindirici gelişmelerin yaşandığını dile getirdi. Şahin, Asayiş Köyü’nde yıllardır su sorunu olduğunu dile getirmiş, su sorununun giderilmesi için çalışmaların başlandığı ifade etti.Yine sık sık gündeme getirdiği Kırankışla Barajı ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşandığını söyleyen Şahin, Akçalı ve Demirşeyh köy yollarının yapıldığını, inşallah Tuğlu ve Alembeyli Köy yollarının da yapılması temennisinde bulundu.

KAYA OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNACAK

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya’nın da yarın Sungurlu’ya gelerek Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulunacağını söyleyen Ercan Şahin, “İnşallah Sayın Milletvekili Sungurlu OSB’nin 6. Bölgede yer alması için gerekli adımı atacaktır” diye konuştu. Şahin Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sponsor
Önceki İçerikFİYAT OYUNUNU VATANDAŞ İFŞA ETTİ
Sonraki İçerikMİLLETVEKİLİ KAYA SUNGURLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz