-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞAHİN’İN TEPKİLERİ SONUÇ VERMEYE BAŞLADI

ŞAHİN’İN TEPKİLERİ SONUÇ VERMEYE BAŞLADI

- Google Reklamı -

Şahin; “Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam edeceğim”

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin’in gündeme getirdiği sorunlar çözülmeye başladı.

DSİ ekipleri Sungurlu’ya gelerek dereleri temizliyor. İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, her platformda Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam ediyor. Sungurlu’da ki derelerin biran önce ıslah edilmesi gerektiğini söyleyen Ercan Şahin, olası bir yağışta derelerin taşarak can ve mal kaybına neden olacağını söyleyerek yetkilileri göreve davet etmişti. Bugün Sungurlu’ya gelen DSİ ekipleri, iş makinaları ile dereleri temizleme çalışmasına başladı. Vatandaş Meteoroloji’nin uyarılarında ve her hava kapandığında korkuyla yaşıyordu diyen Şahin, “Temizlik çalışmaları bugün itibariyle başlamış. Darısı ıslah çalışmalarının başlamasına. Sesimizi duyan yetkililere teşekkür ederim” dedi.

- Advertisement -

ASAYİŞ KÖYÜNÜN SU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Ercan Şahin, ‘Yarım Asırlık Su Sorunu’ başlığıyla ulusal basına da haber konusu olan Asayiş Köyü’nde de sevindirici gelişmelerin yaşandığını dile getirdi. Şahin, Asayiş Köyü’nde yıllardır su sorunu olduğunu dile getirmiş, su sorununun giderilmesi için çalışmaların başlandığı ifade etti.Yine sık sık gündeme getirdiği Kırankışla Barajı ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşandığını söyleyen Şahin, Akçalı ve Demirşeyh köy yollarının yapıldığını, inşallah Tuğlu ve Alembeyli Köy yollarının da yapılması temennisinde bulundu.

KAYA OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNACAK

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya’nın da yarın Sungurlu’ya gelerek Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulunacağını söyleyen Ercan Şahin, “İnşallah Sayın Milletvekili Sungurlu OSB’nin 6. Bölgede yer alması için gerekli adımı atacaktır” diye konuştu. Şahin Sungurlu’nun sorunlarını dile getirmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu