Şahiner’in Makam Odası Çiçek Bahçesine Döndü

Sponsor

10 Ocak’ta doğum gününü kutlayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in makam odası adeta çiçek bahçesine döndü.
Doğum günü münasebetiyle kendisini kutlayan herkese sosyal medya aracılığıyla teşekkür eden Şahiner, teşekkür mesajında ise şu ifadelere yer verdi; “Doğum günüm sebebi ile telefonla arayarak güzel seslerini duyuran, sosyal medya hesaplarından güzel dilek ve temenniler yazan, çiçek yollayarak odamızı çiçek bahçesine dönderen ve sürpriz pastaları ile belediyemize, Ankara’da bulunan irtibat büromuza gelerek mutluluğu paylaştığımız tüm gönül dostlarıma ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. İnşallah daha nice uzun yıllar sizlerle birlikte daha güzel şeylere imza atmak dileği ile sağlıcakla kalın.”
Sungurlu Televizyonu ekibi olarak, Başkan Şahiner’in doğum gününü kutlar, sağlıklı ve mutlu nice yıllar dileriz…

FOTO GALERİ

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “Vatandaşlarımızı bol bol gezdireceğiz”
Sonraki İçerikHollanda’da Türk Ailelere Tehdit!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz