Şahiner’in Gurur Günü

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in oğlu Oğuzhan Şahiner, vatani görevini yapmak üzere acemi birliği olan; Balıkesir Bkm. Okl. ve Eğt. Mrk. Komutanlığına teslim olacak.

Başkan Şahiner oğlunu askere uğurladı | Sungurlu Haber
Asker uğurlamaya ailesi, akrabaları, sevenleri tarafından uğurlanan Şahiner, tüm sevdikleri ile teker teker vedalaştıktan sonra Ailesiyle birlikte birliğine hareket etti. Asker uğurlaması esnasında duygusal anlarında yaşandığı gözlemlendi. Sevenlerine doyasıya sarılarak ayrılığın üzüntüsünü biraz olsun hafifletmek isteyen Şahiner, asker olmanın vermiş olduğu gurur ve mutluluğun yanında, sevdiklerinden ayrı kalacağı için hüzünlendi.

Başkan Şahiner oğlunun acemi birliğini Balıkesir Bkm. Okl. ve Eğt. Mrk. Komutanlığında yapacağını söyledi. “Bizler oğlumuzu bu günler için yetiştirdik. O da, her Türk genci gibi gidip, vatan borcunu ödeyecek. İnşallah sağ salim bizlere geri dönecektir. Her Türk babası gibi bende oğlumla gurur duyuyorum. Allah ordumuzu ve Mehmetçiklerimizi korusun” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu, “İstiklal Marşı, vatan,bayrak ve ezan sevgisinin bağımsızlık inancının bir ifadesidir”
Sonraki İçerikŞahin, “İstiklal Marşımız Bağımsızlığımızın Sembolüdür”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz