Şahiner’e Plaketli Teşekkür

Sponsor

Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’ndan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür plaketi.
Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu ve yönetim Belediye Başkanı Abdulakdir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Çalışmalarından dolayı Başkan Şahiner’e plaket taktim eden Vargeloğlu ve yönetimi, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
Çalışma arkadaşları adına plaketi aldığını ifade eden Başkan Şahiner, Vargeloğlu ve yönetimine ziyaretten dolayı ve plaket için teşekkür etti.
Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Bahri Sezen de Vargeloğlu ve yönetimine Sungurlu Belediyespor atkısı hediye etti.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da 25 Genç Çiftçiye 750.000 TL Destek
Sonraki İçerikTraktör, Hafif Ticari Araca Çarptı : 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz