ŞAHİNER’DEN SANAYİCİYE AÇIK ÇEK; HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Sponsor

15 yıl Sungurlu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı yapan ve Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’nin yıllarca çözülemeyen sorunlarını ikili ilişkilerle çözerek OSB’ye büyük katkılar sağlayan Başkan Şahiner’den yatırımcı iş insanlarına açık çek ‘Her türlü desteğe hazırız’.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapacak olan sanayicilere Belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

“Bacası tüten her bir fabrika, maddi kazanç sağladığı gibi bir yandan da yarınlarımızı şekillendirecek” diyen Başkan Şahiner, gençlerimizin yarınlara umutla bakması açısından Sungurlu OSB’nin önemine dikkat çekti.

Şahiner, Sungurlu’nun işsizlik nedeni ile yıllar içerisinde sürekli göç verdiğini ifade ederek, ‘251 bin Sungurlulu memleketinden kopmuş aş, iş derdine gurbete göçmüş. Bu duruma artık bir son vermemiz gerekiyor. Sungurlu’nun istihdama ihtiyacı var. Göreve geldiğim günden beri bunun mücadelesini veriyorum.

Konum itibariyle adeta Türkiye’nin bölgeler arası bağlantı noktası olan ilçemiz siyasi çatışmalar yüzünden hep arka planda kalıyor. Bu durumu tersine çevirmek Sungurlu’yu ve Sungurlu’nun çocuklarını hakkettiği seviyeye getirmek için gerekirse ömür tüketiriz.

Bu nedenle çağrımdır. Tüm sanayici, iş insanlarımıza sesleniyorum. Sungurlu OSB’ye yatırım yapmak isteyen, istihdama katkıda bulunacak, Sungurlu’nun önünü açacak herkese açık çek veriyorum. Her türlü desteği belediye olarak sağlayacağım’ ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTANKER İLE OTOMOBİL KAVŞAKTA ÇARPIŞTI : 1 YARALI
Sonraki İçerikHANKOZLUSU KÖYÜNDE BİR KİŞİ TÜFEKLE ÖLDÜRÜLDÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz