-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞAHİNER'DEN SANAYİCİYE AÇIK ÇEK; HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

ŞAHİNER’DEN SANAYİCİYE AÇIK ÇEK; HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

- Google Reklamı -

15 yıl Sungurlu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı yapan ve Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’nin yıllarca çözülemeyen sorunlarını ikili ilişkilerle çözerek OSB’ye büyük katkılar sağlayan Başkan Şahiner’den yatırımcı iş insanlarına açık çek ‘Her türlü desteğe hazırız’.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapacak olan sanayicilere Belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

“Bacası tüten her bir fabrika, maddi kazanç sağladığı gibi bir yandan da yarınlarımızı şekillendirecek” diyen Başkan Şahiner, gençlerimizin yarınlara umutla bakması açısından Sungurlu OSB’nin önemine dikkat çekti.

Şahiner, Sungurlu’nun işsizlik nedeni ile yıllar içerisinde sürekli göç verdiğini ifade ederek, ‘251 bin Sungurlulu memleketinden kopmuş aş, iş derdine gurbete göçmüş. Bu duruma artık bir son vermemiz gerekiyor. Sungurlu’nun istihdama ihtiyacı var. Göreve geldiğim günden beri bunun mücadelesini veriyorum.

Konum itibariyle adeta Türkiye’nin bölgeler arası bağlantı noktası olan ilçemiz siyasi çatışmalar yüzünden hep arka planda kalıyor. Bu durumu tersine çevirmek Sungurlu’yu ve Sungurlu’nun çocuklarını hakkettiği seviyeye getirmek için gerekirse ömür tüketiriz.

Bu nedenle çağrımdır. Tüm sanayici, iş insanlarımıza sesleniyorum. Sungurlu OSB’ye yatırım yapmak isteyen, istihdama katkıda bulunacak, Sungurlu’nun önünü açacak herkese açık çek veriyorum. Her türlü desteği belediye olarak sağlayacağım’ ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,8080
EUR
22,3913
GBP
26,0637
RUB
0,2569
CNY
2,9330
JPY
0,1499

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu