-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞahiner'den Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Şahiner’den Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri

- Google Reklamı -

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner geçtiğimiz günlerde tamamlanan meslek odası seçimleri sonucunda güven tazeleyen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Alaatin Kayaer, Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu’nu ziyaret etti.
Ziyaretler kapsamında bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahiner, “Bir kısım meslek odalarımızda seçimler tamamlanmış oluş yeni yönetimler üyelerin tercihi ile belirlenmiştir. Makamlar geçici hizmet ise kalıcıdır. Biz her zaman asıl olanın temsil edilen üye ve şehre hizmet olduğunu ifade ediyoruz. Çünkü bu makamlar seçilenlere vebal ve sorumluluk yüklemektedir. Bunun bilinci içerisinde hak ve hukuku gözeterek herkese eşit mesafede, cesur ve kararlı bir duruş sergilemek tüm üyelerin ortak beklentisidir. Biz bu düşüncelerle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreç içerisinde de İlçemizdeki meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ilçemize hizmet vermeye devam edeceğiz.”dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1525
EUR
28,8302
GBP
33,2768
RUB
0,2825
CNY
3,7188
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu