Şahiner’den Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner geçtiğimiz günlerde tamamlanan meslek odası seçimleri sonucunda güven tazeleyen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Alaatin Kayaer, Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu’nu ziyaret etti.
Ziyaretler kapsamında bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahiner, “Bir kısım meslek odalarımızda seçimler tamamlanmış oluş yeni yönetimler üyelerin tercihi ile belirlenmiştir. Makamlar geçici hizmet ise kalıcıdır. Biz her zaman asıl olanın temsil edilen üye ve şehre hizmet olduğunu ifade ediyoruz. Çünkü bu makamlar seçilenlere vebal ve sorumluluk yüklemektedir. Bunun bilinci içerisinde hak ve hukuku gözeterek herkese eşit mesafede, cesur ve kararlı bir duruş sergilemek tüm üyelerin ortak beklentisidir. Biz bu düşüncelerle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreç içerisinde de İlçemizdeki meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ilçemize hizmet vermeye devam edeceğiz.”dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSigortadan Hasarlı Araç Nasıl Alınır? Hasarlı Araç Alıp Binmek Mantıklı Mı?
Sonraki İçerikAfrin’den Acı Haber Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz