Şahiner’den Miniklere Tatil Hediyesi

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Yarıyıl tatiline giren 500 ilköğretim birinci sınıf öğrencisine karne hediyesi olarak okuma seti hediye etti.
Başkan Şahiner, bizzat merkezdeki bazı ilköğretim okullarına giderek hediyesini kendi elleri ile miniklere hediye etti. Gittiği her okulda minik öğrencilerin büyük ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Şahiner, Yarıyıl tatili boyunca okumalarını geliştirmeleri için çocuklara küçük bir hediye olduğunu söyledi.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “İlk olarak okul yönetimi ve öğretmenlerle buluştu ve onların isteklerini dinledi. Daha sonra okulun sınıflarını gezerek, öğrencilere kitap hediye etti. Başkan Amcalarını karşılarında gören minikler bir de hediye kitaplarını Başkan Şahiner’in elinden alınca mutlulukları ikiye katlandı. Başkan Şahiner öğrencilere, “Kitap okumak sizlerin yaşlarında filizlenir gençliğinizde ise yeşeren dünyanın en güzel alışkanlığıdır. Bizim için çok değerlisiniz. Sizleri çok seviyoruz. Derslerinize iyi çalışın. Öğretmenlerinizin verdiği ödevleri yapın. Anne ve babalarınızı üzmeyin. “ tavsiyelerinde bulundu.

FOTO GALERİ

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan’dan Oda Başkanlarına Ziyaret
Sonraki İçerikIsparta’da Askeri Eğitim Uçağı Düştü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz