Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim Gündem

Şahiner’den Miniklere Kitap Seti

Sungurlu’daki tüm ilkokullara kitap setlerinin dağıtıldığını ifade eden Başkan Şahiner, merkezdeki bazı ilköğretim okullarına bizzat giderek hediyesini kendi elleri ile miniklere verdi.
Gittiği okulda öğrencilerin büyük ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Şahiner, yarıyıl tatili boyunca okumalarını geliştirmeleri için çocuklara küçük bir hediyesi olduğunu söyledi. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Şahiner’i karşılarında gören minikler büyük bir sevinç yaşayarak çizdikleri resimleri başkan amcalarına hediye etti.

Şahiner'den Miniklere Kitap Seti » Sungurlu HaberŞahiner'den Miniklere Kitap Seti » Sungurlu HaberŞahiner'den Miniklere Kitap Seti » Sungurlu HaberŞahiner'den Miniklere Kitap Seti » Sungurlu HaberŞahiner'den Miniklere Kitap Seti » Sungurlu Haber

Hediye kitaplarını alan öğrencilere seslenen Şahiner, “Birinci sınıflardaki yavrularımız okuma yazmaya geçtikleri için ödüllendirmek istedik. Burada asıl amacımız, geleceğimiz olan çocuklarımıza okuma bilincini yerleştirmek ve okumayı sevdirmek. Her zaman söylediğimiz gibi çocuklarımızdan tek isteğimiz: Bol bol kitap okumaları ve derslerine adapte olmaları. Bizler onlar için yeni projeler üretmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

İlgili İçerikler

Kelepircioğlu’ndan Kocabaş’a Ziyaret

Safa Özhazinedar

Sungurlu Sınav Takip Merkezi Açıldı

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner, Genç Çiftin Nikahını Kıydı

Safa Özhazinedar

Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutladı

Safa Özhazinedar

Kaymakam Görmüş Köyleri Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

Halkbankası’ndan Şahiner’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar