Şahiner’den Mehmetçiğe İnşaat Malzemesi Yardımı

Sponsor

Diyarbakır Orgeneral Fazıl Bilge Kışlası’nda Devegeçidi Tugayı’nda görev yapan Mehmetçikler, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den kendi imkanları ile yaptıkları Cami inşaatına malzeme yardımı istedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Mehmetçiklerin kendi imkanları ile yaptıkları cami inşaatına malzeme yardımında bulundu. | Sungurlu Haber

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Kahraman Mehmetçiklerimizin talep doğrultusunda inşaat malzemesi, kalebodur ve fayans teminini hemşehrilerimiz adına Sungurlu Belediyesi olarak gerçekleştirdik. Her zaman şanlı ordumuzun yanındayız. Allah ayağınıza taş değdirmesin” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMHP’de 3 Aday Adayı Yarın Açıklayacak
Sonraki İçerikSafçı, Çağ ve Ekri Aday Adaylıklarını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz