Şahiner’den, Kulübe destek Veren İşadamına Formalı Teşekkür

Beraberinde Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen ile birlikte Ekmekçioğlu fimasında Özcan ve Rüstem Ekmekçi kardeşleri ziyaret ettiler.

Abone Ol

Ziyaret sırasında Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bu sezon erkekler voleybol 1. liginde ve Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edeceklerini bu zorlu görevi layıkı ile yerine getirmek için sorumluluklarının çok büyük olduğunu bildiklerini söyledi.
Bu zorlu görevi yerine getirmek için Çorumluların katkı ve desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Şahiner bu noktada kendilerine katkı veren Ekmekçioğlu firması sahipleri Özcan ve Rüstem Ekmekçi’ye çok teşekkür etti.

Uzun yıllarda Çorumspor’da Başkanlık ve yöneticilik yapan spor sevdalısı Özcan Ekmekçi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ekmekçi, Çorumlu olarak ilimizi temsil eden tüm takımlara imkanları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirterek Sungurlu Belediyespor’un da hem voleybol hemde futbolda şehrimizi temsil edecek olmasından dolayı kendilerine başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Abdulkadir Şahiner, Özcan Ekmekçi’ye 19 numaralı forma hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz