Şahiner’den, Kulübe destek Veren İşadamına Formalı Teşekkür

Sponsor

Beraberinde Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen ile birlikte Ekmekçioğlu fimasında Özcan ve Rüstem Ekmekçi kardeşleri ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bu sezon erkekler voleybol 1. liginde ve Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edeceklerini bu zorlu görevi layıkı ile yerine getirmek için sorumluluklarının çok büyük olduğunu bildiklerini söyledi.
Bu zorlu görevi yerine getirmek için Çorumluların katkı ve desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Şahiner bu noktada kendilerine katkı veren Ekmekçioğlu firması sahipleri Özcan ve Rüstem Ekmekçi’ye çok teşekkür etti.

Uzun yıllarda Çorumspor’da Başkanlık ve yöneticilik yapan spor sevdalısı Özcan Ekmekçi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ekmekçi, Çorumlu olarak ilimizi temsil eden tüm takımlara imkanları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirterek Sungurlu Belediyespor’un da hem voleybol hemde futbolda şehrimizi temsil edecek olmasından dolayı kendilerine başarılar diledi.

Sponsor

Ziyaret sonunda Abdulkadir Şahiner, Özcan Ekmekçi’ye 19 numaralı forma hediye etti.

Sponsor
Önceki İçerikFikstür Bugün Çekiliyor
Sonraki İçerikVoleybolcular İlk Antremanı Sungurlu’da Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz