Şahiner’den Hanımlara İftar Yemeği

Sponsor

Belediye İftar çadırında düzenlenen programa Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, eşi Vildan Şahiner, Başkan yardımcısı Bahri Sezen ve eşi Önay Sezen, Birgül Yılmaz ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner düzenlediği iftar programında Sungurlulu hanımlarla bir araya geldi. | Sungurlu Haber
İftar yemeği sonrası konuşma yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ‘’İftar programımıza siz değerli hanımlar hoş geldiniz. Yüce rabbim birlik ve beraberlik içinde nice Ramazanlar geçirmeyi nasip etsin. Allah’ım oruçlarımızı kabul etsin, hayırlı bir şekilde Ramazan Bayramına ulaşmayı nasip etsin” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik8 Bin 655 Öğrenci Karne Aldı
Sonraki İçerikCiguli Bülent Ölü Bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz