Şahiner’den Bir Engelli Vatandaşımıza Daha Tekerlekli Sandalye

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bedensel engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımı yaparak sevindirdi.
Fatih mahallesi 3000. Sokakta oturan Mustafa Karadereli isimli vatandaş, Kronik rahatsızlıkları sebebiyle bundan sonraki yaşantısını tekerlekli sandalye yardımı olmadan devam ettiremeyecek olan Kayınvalidesi Güneş Kaynak için Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den tekerlekli sandalye talebinde bulundu.
Başkan Şahiner, Mustafa Karadereli’nin isteğini geri çevirmeyerek anında tekerlekli sandalye temin ettirdi.
Tekerlekli sandalyeyi ve personelimizi karşısında gören Güneş teyze duygusal anlar yaşadı. Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e teşekkürlerini ileten Güneş Teyze ve çocukları; “Sayın başkanımıza durumumuzu izah ettik. Kendileri bizi geri çevirmeyerek isteğimizi yerine getirdi. Allah kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikMinik Mucitler El Becerilerini Sergiledi
Sonraki İçerikGençler Arası Bilgi Yarışması Sona Erdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz