-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞahiner'den Basına Plaketli Teşekkür

Şahiner’den Basına Plaketli Teşekkür

- Google Reklamı -

Şahiner; “Sungurlu sporda altın yılını yaşıyor”

Voleybol ve futbolda alınan başarıdan dolayı ilçede görev yapan basın mensuplarını makamında ağırlayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanı Bahri Sezen ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Karaman’ın da hazır bulunduğu törende basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etti.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri

Voleybol’da tarih yazarak 1. lige yükseldiklerini söyleyen Başkan Abdulkadir Şahiner, “Voleybolda sporcularım adını 1. lige yazdırarak büyük bir başarıya imza attı. Futbolda ise 1. Amatör Kümede Şampiyon olduk. Yine voleybol’da gençlerimiz Genç Erkekler Çorum İl 2.’si, Yıldız Erkeklerde ise il 3.’sü oldular. Kızlarımız ise Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar kategorilerinde il 3.’sü olma başarısı gösteriler” dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu HaberleriSungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri

Bu başarının halkımıza duyurulmasında emeği geçen siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum diyen Başkan Şahiner, “Çok güzel bir sezon geçirdik. Emeğimizin karşılığını hem futbolda, hem de voleybolda şampiyon olarak aldık. Sungurlumuz bu tür başarıları özlemişti. Ne mutlu ki Sungurlu sporda altın yılını yaşıyor. Ben bu başarıda emeği geçen sporcularım olmak üzere, teknik heyetimizi kutluyor, bizlere desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta kadirşinas Sungurlu halkı ve bu başarının duyurulmasında emeği olan basınımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haberleri
Spora ve sporcuya desteklerinin artarak devam edeceğini söyleyen Başkan Şahiner, “Gençlerimiz, bir fırsat verildiği takdirde neler yapılabileceğini gösterdiler. Biz Belediye olarak bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5023
EUR
28,8237
GBP
33,1675
RUB
0,2775
CNY
3,8210
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu