Şahiner’den Basına Plaketli Teşekkür

Sponsor

Şahiner; “Sungurlu sporda altın yılını yaşıyor”

Voleybol ve futbolda alınan başarıdan dolayı ilçede görev yapan basın mensuplarını makamında ağırlayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanı Bahri Sezen ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Karaman’ın da hazır bulunduğu törende basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etti.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber

Voleybol’da tarih yazarak 1. lige yükseldiklerini söyleyen Başkan Abdulkadir Şahiner, “Voleybolda sporcularım adını 1. lige yazdırarak büyük bir başarıya imza attı. Futbolda ise 1. Amatör Kümede Şampiyon olduk. Yine voleybol’da gençlerimiz Genç Erkekler Çorum İl 2.’si, Yıldız Erkeklerde ise il 3.’sü oldular. Kızlarımız ise Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar kategorilerinde il 3.’sü olma başarısı gösteriler” dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu HaberSungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber

Bu başarının halkımıza duyurulmasında emeği geçen siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum diyen Başkan Şahiner, “Çok güzel bir sezon geçirdik. Emeğimizin karşılığını hem futbolda, hem de voleybolda şampiyon olarak aldık. Sungurlumuz bu tür başarıları özlemişti. Ne mutlu ki Sungurlu sporda altın yılını yaşıyor. Ben bu başarıda emeği geçen sporcularım olmak üzere, teknik heyetimizi kutluyor, bizlere desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta kadirşinas Sungurlu halkı ve bu başarının duyurulmasında emeği olan basınımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner basın mensuplarına plaket vererek teşekkür etti. | Sungurlu Haber
Spora ve sporcuya desteklerinin artarak devam edeceğini söyleyen Başkan Şahiner, “Gençlerimiz, bir fırsat verildiği takdirde neler yapılabileceğini gösterdiler. Biz Belediye olarak bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikOsman Aşutoğlu, Belediye Spor Takımlarımızın Kupa Törenlerine Katılarak Tebrik Etti
Sonraki İçerikŞahiner, “Otizm bir eksiklik değil bir farklılıktır.”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz