-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞahiner’den Ahi Evran’a Destek Ziyareti

Şahiner’den Ahi Evran’a Destek Ziyareti

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şahiner, Ahi Evran ziyaretinde, ‘’Sungurlu Belediyesi olanakları doğrultusunda bizim de üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız’’ dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç ve yönetim kurulu üyelerini kooperatif ofisinde ziyaret etti. Kendisinin de esnaflıktan geldiğini hatırlatan Şahiner, esnafın her zaman yanında olacağını ifade etti.

SUNGURLU BELEDİYESİ ÜZERİNE NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIR

S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi ziyaretinde konuşan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner; ‘’Sungurlu Belediyesi olarak Ahi Evran’nın yanındayız. Bizim üzerimize ne düşüyorsa yapmaya da hazırız. Ahi Evran Sanayi Şehri konusunu her zaman yakından takip ettim. Bu proje sadece Çorum merkez için değil ilçeler için de önemli bir projedir.
İlçe esnaflarımızda Ahi Evran Sanayi Şehri’nden yararlanacaktır. Buradan açık yüreklilikle şunu belirtmek isterim. Biz her zaman esnafın yanındayız. Kepçemizle, dozerimizle ne gerekiyorsa Sungurlu Belediyesi’nin olanakları ile sizinleyiz. Gerekirse bende buradan yer alırım. Bu işin daha hızlı ilerlemesi için Sungurluda ki esnafımızı da harekete geçiririz. Neticede bende esnafım ve esnaflıktan geliyorum’’ dedi.

- Advertisement -

BİZE İNANANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Her zaman esnafın yanında yer alan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç, ‘’Şahiner Başkanımızın esnafa karşı olan hassasiyetini iyi biliyoruz. Kendisi açık yüreklilikle konuşan ve dediğini de yapan bir insandır. Bizi ziyareti ve bu açıklaması son derece memnuniyet verici oldu. Bizlere moral oldu ve gücümüze güç kattı. Biz esnafız arkadaşlar, esnafımızın kim yanındaysa bizimde başımızın tacıdır. Sungurlu Belediyesi olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız demesi bile başkanımızın esnafa olan bakışını en iyi şekilde göstermektedir.
Belediye Başkanlarımızın esnafın yanında yer alması bizleri çok mutlu etmektedir. Çorum Belediye Başkanımız Sayın Halil İbrahim Aşgın’ın başlatmış olduğu akım katlanarak devam ediyor. Sağolsun oda kendisine ne ilettiysek belediyenin imkanlarını bizlere seferber etti. Bugünde Sungurlu Belediye Başkanımız bizi ziyaret etti. Şahiner Başkanımızda ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Bunlar çok güzel şeyler. Esnaf gücüne güç katan gelişmeler. Kendisine bir kez daha esnafın yanında yer aldığı için çok teşekkür ediyoruz. Üyelerimiz sağolsun bizlere inandılar ve çok şükür onların inançlarıyla bu günlere geldik’’ diye konuştu.

ŞAHİNER, TELEFONDA ZEKİ GÜL İLE GÖRÜŞTÜ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi ziyareti esnasında Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı olan Çorum Eski Belediye Başkanı Zeki Gül’ü aradı. Gül ile görüşen Şahiner, Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifini ziyaret ettiğini belirtmesi üzerine Gül, ‘’Şahiner başkanım arkadaşlara ayrı ayrı selamlarımı ilet. Çok büyük bir iş başardılar. Belediye başkanlığım sürecinde Ahi Evran Sanayi Şehri konusu attığım en değerli imzadır. Esnafımızın sağı solu, partisi olmaz. Esnafımız vatana millete her zaman sahip çıkar, vefakardırlar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu