Şahiner Yol Çalışmalarını İnceledi

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye tarafından başlatılan yol çalışmalarını inceledi.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye tarafından başlatılan yol çalışmalarını inceledi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ilk olarak belediye ekipleri tarafından Örnekevler Mahallesi Kemiklidere mevkiinde ikinci kat sathi asfaltlama çalışmalarını gezdi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye tarafından başlatılan yol çalışmalarını inceledi. | Sungurlu Haber

Daha sonra Hacettepe Mahallesi Şehit Sokak, Neslihan Sokak, Şehit Zeki Kuzuoluk Sokak ve Şehit Celal Turan Sokak ile Bahçelievler Mahallesi 2054 ve 2055. sokakta başlatılan kilit parke ve bordür çalışmalarını inceleyen Başkan Şahiner, belediye ekiplerinden bilgi aldı.
Mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Şahiner, çocuklar ile yakından ilgilenerek onlara çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, belediye tarafından başlatılan yol çalışmalarını inceledi. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor’da Hazırlıklar Sürüyor
Sonraki İçerikHareket Halindeki Kamyonun Lastikleri Yandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz