Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Şahiner, "Yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek"

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında 2020 yılının dünyaya, ülkemize ve Sungurlu’ya huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Şahiner, “Sungurlumuz için güzel projelerin hayata geçtiği 2019 yılının ardından, yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek” dedi.

Şahiner; mesajının devamında“Tüm hemşerilerimizin büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan, 2020 yılı herkes için umut dolu ve hayırlı günlere vesile olsun. Bu yılda yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur içerisinde olmalarını sağlamak ve daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2020 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve hemşerilerimize huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine neden olmasını dilerim. Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu ve her şey gönüllerinizce olsun.” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Belediyespor İçin Destek İstediler

Safa Özhazinedar

"Basın mensuplarımız, her türlüğü zorluğa rağmen görevlerini icra ediyor"

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu; “Kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.”

BAŞKAN ŞAHİNER’DEN BAYRAK ÇAĞRISI

Safa Özhazinedar

155 Yıl Geçse de Unutmadık, Unutmayacağız

Safa Özhazinedar

Saha Çalışmalarını Hızlandırdılar

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar