-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞAHİNER, SUNGURLU’NUN HAKKINDAN VAZGEÇMİYOR

ŞAHİNER, SUNGURLU’NUN HAKKINDAN VAZGEÇMİYOR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, üç yıldır her fırsatta dile getirdiği ilçenin su sorununu yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yeniden gündeme taşıdı.

Sungurluluların taleplerinin sürekli kulak arkasına atıldığını ifade eden Şahiner, iktidarda olmanın sağladığı avantajları sadece kazandıkları yerlerde kullanan siyasiler ve bu siyasilerin talimatlarının dışına çıkmayan bürokratların, ülkenin gelişmesi yönünde büyük engel teşkil ettiklerini belirtti.

‘Mübarek Ramazan ayında bile Sungurlu’yu susuz bırakan bir zihniyetle mücadele ediyoruz’ diyen Şahiner, ‘Ben bu şehrin Valisine tekrar çağrıda bulunuyorum. Ben kendim için bir talepte bulunmuyorum. Evci’den su istiyoruz. Sungurlulular için EDS kurulsun, 1.5 milyon getirisi olsun ilçe kalkınsın istiyoruz. Sungurlulular için, ben Sungurlu adına talepte bulundukça sayın Vali beni mahkemeye vermek, savcılığa şikayet etmek için açık arıyor.Evet sayın Vali. Ben senin emir erin değilim. Ben seçilmiş, sen ise atanmışsın. Şimdi size bir açık daha vereceğim. Ramazan’da istediğim suyu, yaklaşan Kurban Bayramı’nda da istiyorum. Bunu Sungurlu için, Sungurlulular ve Bayram için ilçeye gelecek misafirler için istiyorum. Evet sayın Vali. Ben sırf yapılmadı demesinler diye kurdurduğunuz uyduruk sistem yerine, Sungurlu’ya katkı sağlayacak EDS istiyorum. Ve ben bunları seçilmiş bir Belediye Başkanı olarak, bana güvenen ve beni Sungurlu’ya Başkan yapan vatandaşlar için istiyorum. Her şey değişir. Ve her şey gibi bu ülkede iktidar da değişecek, ‘AzKaldı’. Bizim iktidara geldiğimiz gün, sırf demokratik haklarını kullandıkları için cezalandırılan Sungurlu’nun hesabını mutlaka soracağız. Şimdi sayın Vali hakkımda suç duyurusunda bulunmak için sağdan soldan bir şeyler araştırmayın. Bu kafi gelir’ ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu