Şahiner, “Sungurlu İçin Canla, Başla Çalışıyoruz”

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi.

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi.
Belediye Fen İşleri ekipleri, Akçay Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarına başladı. Alt yapı çalışmalarının bitiminde kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarının yapılacağı kaydedildi.

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi. Belediye Fen İşleri ekipleri, Akçay Mahallesi'nde alt yapı çalışmalarına başladı. Alt yapı çalışmalarının bitiminde kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarının yapılacağı kaydedildi. | Sungurlu Haber
Göreve geldiği günden beri Sungurlu’yu şantiye’ye çevirerek hizmet gitmedik mahalle ve sokak kalmayacak diyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner , “Sungurlumuz ve değerli hemşerilerimiz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Sungurlu için ben ve ekibim canla, başla çalışıyoruz. Bizler göreve geldiğimiz günden beri halkımızın hizmetinde olacağımızın sözünü vermiştik ve bu sözümüzü tutmak için belediyemizin tüm birimleri ile bu uğurda çalışmaya devam ediyoruz. Daha güzel ve yaşanabilir bir Sungurlu için halkımıza sözümüz var” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikYaralı Leylekleri İtfaiye Kurtardı
Sonraki İçerikŞahin, “MHP, seçimlerden alnının akıyla, millet aklının taltif ve teveccühüyle çıkmıştır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz