Şahiner, “Sungurlu İçin Canla, Başla Çalışıyoruz”

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi.

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi.
Belediye Fen İşleri ekipleri, Akçay Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarına başladı. Alt yapı çalışmalarının bitiminde kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarının yapılacağı kaydedildi.

Abone Ol

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapı ve yol çalışmalarına hız verdi. Belediye Fen İşleri ekipleri, Akçay Mahallesi'nde alt yapı çalışmalarına başladı. Alt yapı çalışmalarının bitiminde kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarının yapılacağı kaydedildi. | Sungurlu Haber
Göreve geldiği günden beri Sungurlu’yu şantiye’ye çevirerek hizmet gitmedik mahalle ve sokak kalmayacak diyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner , “Sungurlumuz ve değerli hemşerilerimiz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Sungurlu için ben ve ekibim canla, başla çalışıyoruz. Bizler göreve geldiğimiz günden beri halkımızın hizmetinde olacağımızın sözünü vermiştik ve bu sözümüzü tutmak için belediyemizin tüm birimleri ile bu uğurda çalışmaya devam ediyoruz. Daha güzel ve yaşanabilir bir Sungurlu için halkımıza sözümüz var” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz