Şahiner, “Sungurlu için ben ve ekibim çalışmalara devam edeceğiz”

Sponsor

Sungurlu Belediyesi;” Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği esnaf toplantılarının dördüncüsünü mesire kafede gerçekleştirdi.
Proje kapsamında ; mesire kafede düzenlenen kahvaltı programlarıyla, ilçe esnaflarının istek ve şikayetleri dinlendi, çözüme ulaştırmak için notlar alındı.

Toplantıda Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.

Sungurlu Belediyesi;” Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği esnaf toplantılarının dördüncüsünü mesire kafede gerçekleştirdi. | Sungurlu Haber

Sponsor

Esnafın şikâyetlerini ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu için ortak yönetim anlayışını benimsediklerini ifade ederek; ”Sungurlu’ya hep birlikte sahip çıkacağız. Burası bizim vatanımız, yurdumuz ve ata evimizdir. Sungurlu için ben ve ekibim çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle bir araya gelelim eksiklerimizi, doğrularımızı konuşalım, programlarımızı bu doğrultuda oluşturalım. Fikirleriniz, önerileriniz bizim için önem arz ediyor. Sizlerde bizi kırmayıp buralara kadar geldiniz. Ayaklarınıza sağlık , hoş geldiniz. “diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu da Şafak Operasyonu
Sonraki İçerikAnaokulu öğrencileri askerlere moral mektubu yazdı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz