Şahiner, “Sungurlu için ben ve ekibim çalışmalara devam edeceğiz”

Sungurlu Belediyesi;” Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği esnaf toplantılarının dördüncüsünü mesire kafede gerçekleştirdi.
Proje kapsamında ; mesire kafede düzenlenen kahvaltı programlarıyla, ilçe esnaflarının istek ve şikayetleri dinlendi, çözüme ulaştırmak için notlar alındı.

Abone Ol

Toplantıda Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.

Sungurlu Belediyesi;” Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği esnaf toplantılarının dördüncüsünü mesire kafede gerçekleştirdi. | Sungurlu Haber

Esnafın şikâyetlerini ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu için ortak yönetim anlayışını benimsediklerini ifade ederek; ”Sungurlu’ya hep birlikte sahip çıkacağız. Burası bizim vatanımız, yurdumuz ve ata evimizdir. Sungurlu için ben ve ekibim çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle bir araya gelelim eksiklerimizi, doğrularımızı konuşalım, programlarımızı bu doğrultuda oluşturalım. Fikirleriniz, önerileriniz bizim için önem arz ediyor. Sizlerde bizi kırmayıp buralara kadar geldiniz. Ayaklarınıza sağlık , hoş geldiniz. “diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz