Şahiner, “Söz Verdik Yapıyoruz”

Sungurlu Belediyesi Çarşıbaşı Cami ve Çankırı Caddesine bağlanan yol güzergahında çalışma başlattı. 

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Çarşıbaşı Cami ve Çankırı Caddesine bağlanan yol güzergahında çalışma başlattı.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Çarşıbaşı Caminden başlayıp, Altunoğlu Cami, Söğütlü Kahve güzergahından Çankırı Caddesine Bağlanan yolumuzu söz verdiğimiz gibi yapmaya başladık. Mahalle sakinlerimize ve Esnaf kardeşlerime hayırlı olsun” dedi.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,
– Mahallerdeki Sorunları Çözüyoruz
Sungurlu’nun her cadde ve mahallesini yeniden baştan yeniliyoruz diyen Başkan Şahiner, yıllardır bu güzergahımız böyle sıkıntılı bir şekilde duruyordu. Bizler göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar ilçemizin sokak cadde ve mahallelerini baştan aşağıya daha modern ve kullanışlı bir hale getiriyoruz. Söz verdiğimiz gibi Sungurlu Belediyesi çalışıyor. Sungurlu’muz güzelleşiyor.

Sponsor
Önceki İçerikTerörle Mücadelede Yeni Düzenleme Meclis’ten Geçti! İşte Valilere Verilen Yeni Yetkiler
Sonraki İçerikBelediyede Kuran Kursu Öğrencilerine İkramda Bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz