-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞahiner, "Siz iyisini istediniz, biz hep mükemmelini yapmaya gayret ettik"

Şahiner, “Siz iyisini istediniz, biz hep mükemmelini yapmaya gayret ettik”

- Google Reklamı -

Şahiner mesajında, “1967 yılında doğduğum günden bu yana askerlik görevim dışında doğup büyüdüğüm İlçemden uzun süreli hiç ayrılmadım.
Yani Sungurlu’ya herhangi bir görevlendirme ya da atamayla gelmiş birisi değilim. Ben İlçeme Rabbimin ve kaderimin tecellisi olarak doğuştan gelmişim. Siyaset ve hizmet hayatımda da tek gayem memleketime bi Hakkın hizmet edebilmek olmuş ve çok şükür Rabbim onu da bana nasip etmiştir.
20 yıllık Oda Başkanlığı ve Son 5 yıllık da Belediye Başkanlığı görevim sırasında hep birlikte güzel ve yapılamaz denilen hizmetlere imza attık. Her zaman halkımızın menfaatlerini koruduk, yeri geldi riskler aldık. Yeri geldi Sungurlu’nun kangren haline gelmiş bir çok problemine el attık, neşter vurduk. Şehrimizin makus talihini yenmek üzere gerekli projeleri hazırladık büyük bir kısmını da hayata geçirdik. Engelleri gördük yılmadık, setlerle karşılaştık pes etmedik. Siz iyisini istediniz biz hep mükemmelini yapmaya gayret ettik.
Aziz Dostlarım;
Abdulkadir Şahiner şüphesiz ki bu günlere sizlerin destek, dua ve iradesiyle gelmiştir. Öyleyse bugüne kadar halkın sesine ve iradesine nasıl kulak verdiyse, bundan sonra da aynı minvalde hareket edecektir.
Şunu herkeste iyi bilmelidir ki bizim bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Allah’ın izni ve halkımızın destek ve duaları ile kaybetmeye niyetimiz yoktur! Benim bize güvenen, bizimle birlikte yola çıkan tüm arkadaşlarımızdan ricam sakin ve sabırlı olmaları, provokasyonlara gelmemeleri, herhangi bir gerginliğe meydan verdirmemeleridir. Bize düşen halkın sesine kulak verip, beklentilerine cevap vermektir.
Neticede kaderimizi yazan Mevlamız hükmünü yerine getirecek, bizimle ilgili külli iradesini gerçekleştirecektir.
Abdulkadir Şahiner bugüne kadar çiğ et yemediği için başı ağrımamış, bu yüzden de “Alnı açık başı dik” kalmıştır. Bizim hiç kimseyle tartışma ya da kavga etme gibi bir niyetimiz yoktur. Bizim gayemiz Sungurlu ve burada yaşayan tüm insanlara hizmet etmektir. Halkta zaten bizden bunu beklemektedir.
En sonunda bunun kararını yine Sungurlu halkı verecektir. Rabbim tüm kötüleri ve hakkımızda kötülük düşünenleri bizlerden uzak eylesin! Bizim de Rabbimize güvenimiz tamdır. Çünkü O her zaman doğrularla beraberdir. Bizi bekleyenlerin olduğunu düşünerek çıktığımız bu yolda daha nice güzellikleri hep birlikte yaşamak ümidiyle. Birliğimiz daim olsun. Selam ve dua ile”

TRY - Türk Lirası
USD
27,3003
EUR
28,8496
GBP
33,1608
RUB
0,2828
CNY
3,7364
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu