Şahiner, “Down Sendromu Farkındalık” Gününü Kutladı

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,21 Mart ‘’Down Sendromu Farkındalık’’ günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.
Şahiner mesajında;”47 kromozomları ile nadide çiçekler gibi hayatımızda var olan ve var olmaya devam edecek Down sendromlu bireylerimizin durumlarının iyileştirilmesi ve ailelerinin doğumlarından itibaren verdikleri gayrete ve özveriye bir nebze olsun destek vererek, artı bir farkla tıpkı bizim gibi, toplumla iç içe, yadırganmadan yaşayabildikleri bir dünya yaratmak, toplumsal sorumluluk değil, üzerimizde önemli bir vazifedir.
Toplumumuzdaki duyarlılığın arttırılması ve down sendromlu bireylerin hayatları boyunca ön yargı ve ayrımcılığa maruz kalmadan yaşamlarını sürdürebilmeleri çok önemlidir. Sungurlu Belediyesi olarak engelli kardeşlerimize elimizden geldiğince destek oluyoruz. Onları önemsiyoruz ve değer veriyoruz. Allah onları cennetle müjdelemiştir. Onlar bu hayatta ailelerinin bir kazancı, öbür Dünya’da da kurtarıcıları olacaktır. Engelli kardeşlerimize topluma kazandırmalıyız.
Bu özel insanların bizden istedikleri tek şey sevgi,bunun için 21 Mart’ın farkındayız ve onları tüm kalbimizle seviyoruz.”ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan, “Nevruz Kültürel Değerlerimizden Biridir”
Sonraki İçerikÇavuşçu’da 48 Metre Derinliğinde, 4 Metre Genişliğinde Obruk Oluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz